Neden Biz?

Uygun ve ucuz uçak bileti almak için neden bizi tercih etmelisiniz. Firmamız Uçak bileti işlemlerinde %20 civarı indirim uygulamaktadır.


Neden Biz

Sayın müşterilerimiz Biletcim.Web.Tr sitesi Traveland Turizm A.Ş bünyesinde hizmet veren bir sitedir. Yaptığınız tüm işlemler Traveland Turizm A.ş Güvencesi altındadır.

Neden Çağrı Merkeziniz Üzerinden Satış Yapıyorsunuz?
Sayın müşterilerimiz online satış komisyonunu aradan kaldırmak ve siz müşterilerimiz daha uygun fiyatlı uçak biletleri sunabilmek adına Çağrı merkezimiz üzerinden bilet satın almanızı istiyor ve tavsiye ediyoruz. Bu sayede siz müşterilerimiz biletlerinize daha uygun fiyatlarla sahip oluyorsunuz.

Traveland Turizm Yetkili Acentamı?
Traveland Turizm Tursab Belgeli yetkili Türk Hava Yolları Acentasıdır. Türk Hava yolları dışında, Pegasus, Onurair, Borajet ve bir çok havayolu firmasınında yetkili acentalığını yapmaktayız.

Yurtdışı Uçak Bileti Kesebiliyor musunuz?
Firma olarak uluslar arası uçuş gerçekleştiren tüm havayolu firmalarının hem aktarmalı hemde direkt uçuşlarını kesmekte yetkiliyiz. Dünyanın neresine isterseniz oraya bilet bulabilirsiniz.

Biletlerimi Elden Teslim Alabilirmiyim?
Elbette biletlerinizi Bakırköydeki ofisimizden elden teslim alabilirsiniz. Ayrıca kesilen biletleriniz hem mail adresinize hemde bize ilettiğiniz telefon numarasına detaylı bir şekilde gönderilir.

Traveland Turizm Nerede?
Firmamız
Kartaltepe mahallesi, Belediye Hekimi sokak, No:12 Kat:1 Bakırköy / İSTANBUL
adresinde hizmet vermektedir.

Traveland Turizm'e nasıl ulaşabilirim?
Firmamıza 
0850 302 43 50 telefon numaralı çağrı merkezimizden yada [email protected] mail adresimizden ulaşabilirsiniz.
[full-post]

Yorum Gönder

[blogger][facebook]

Traveland Turizm

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript kapalıLütfen Java scriptleri aktif edin.